Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Vafler med egg, helmelk218.007.1024.809.80
Vafler med egg, lettmelk206.007.1024.908.40
Vafler med egg, lettmelk, uten fett185.008.2030.902.90
Vafler med egg, sk melk199.007.1024.907.70
Vafler med fløte/rømme, uten egg262.005.2023.5016.10
Valnøtter700.0014.703.3068.50
Vaniljekrem, med helmelk115.002.9017.803.60
Vaniljekrem, Piano150.002.7015.008.80
Vaniljesaus, av pulver, tilberedt77.003.1012.901.40
Vaniljesaus, Piano149.002.7015.508.50
Vaniljesukker364.000.0091.100.00
Vann0.000.000.000.00
Vann med kullsyre0.000.000.000.00
Vannbakkels, uten fyll398.0010.1020.2030.50
varmrøkt laks (godehav)255.0022.501.4014.40
Vegetabilsk postei, vegetarpålegg, Tartex238.007.0011.9018.00
Veggen spelt [Hatting]260.009.5051.002.00
Viltsaus, av pulver, tilberedt62.003.007.002.50
Vin, alkoholfri29.000.207.000.00
Vin, alkoholsvak36.000.006.100.00
12

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr

40 mm rhodium-plated steel blasted case with replica uk rhodium-plated steel blasted bracelet. The octagonal case has replica watches visible sand blasting at different watches uk levels and details are in place swiss replica watches.