Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Odel Potetbåter i oljedressing søt chili (Denja)85.002.0014.002.00
Odel Potetbåter i oljedressing urter (Denja)85.002.0014.003.00
Odel Potetsalat Franske urter & yogh. (Denja)240.002.0012.0020.00
Odel Potetsalat Purre og Gr.løk (Denja)200.002.0013.0016.00
OhYeah! Protein Wafer (Chocolate Peanute Butter)552.6036.8021.1034.20
OhYeah! Protein Wafer (Vanilla Crème)552.6036.8021.1034.20
OhYeah! Proteinbar (Almond Fudge Brownie)447.0030.6036.5022.40
OhYeah! Proteinbar (Chocolate & Caramel)380.0026.0012.0019.00
OhYeah! Proteinbar (Peanut Butter & Caramel)475.0033.8037.5023.80
OhYeah! Proteinbar (Peanut Butter & Strawberry)435.3031.8037.6018.80
OhYeah! Proteinbar (Vanilla Toffee Fudge)435.0031.8035.3021.20
Okserull168.0021.400.109.10
Oliven, grønne, pickles129.001.400.3012.70
Oliven, sorte, i olje, hermetisk348.002.201.8036.00
Olivenolje vanlig895.000.000.0099.40
Olivenolje, Extra Virgin, Jomfruolje889.000.000.0098.80
Omelett, stekt i fett166.0011.000.3013.40
Omelett, stekt uten fett129.0011.600.309.00
Ostekake, med kjeksbunn287.004.5024.8018.60
Ostepanetter - Kylling og Kalkun (Prior)280.0013.2010.2020.80
12

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr

40 mm rhodium-plated steel blasted case with replica uk rhodium-plated steel blasted bracelet. The octagonal case has replica watches visible sand blasting at different watches uk levels and details are in place swiss replica watches.