Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Fajita Spice Mix (Old El Paso)305.007.8059.001.80
Falukorv254.0011.005.1021.10
Fedon - Fullkorn brød245.0018.7018.2010.70
Fenalår313.0026.200.0023.10
Fersk Leverpostei (Vita Hjertego)240.009.007.0020.00
Fersken, hermetisk, med egen saft43.000.609.700.00
Fersken, hermetisk, med sukkerlake60.000.5014.000.00
Fersken, rå40.001.007.600.10
Feta, ost med geitemelk250.0015.601.5020.20
Fiberbrød, Fiberbakst, kjøpt246.0010.1041.203.20
Fiberrikt Hamburgerbrød [Hatting]249.009.2040.905.40
Fiken, tørket269.003.6053.901.60
Finbakstmel345.0010.0070.502.00
Firkornbrød, kjøpt251.009.5040.404.80
Fiskeboller, hermetisk, uten kraft60.007.106.600.60
Fiskeboller, kjølevare77.009.405.202.00
Fiskeburger Sei & Purreløk (Lofoten)116.0013.606.703.80
Fiskeburger, panert, med brød, ost, saus, kjøpt243.009.6024.2011.30
Fiskefarse, mager fisk, rå62.009.204.200.90
Fiskegrateng med egg og makaroni, ovnstekt157.0011.207.609.00
12345

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr

40 mm rhodium-plated steel blasted case with replica uk rhodium-plated steel blasted bracelet. The octagonal case has replica watches visible sand blasting at different watches uk levels and details are in place swiss replica watches.