Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Halvgrovt Brød [Din Baker]253.008.7041.905.60
Hamburger, dobbel, med brød, dressing mv, kjøpt242.0012.8018.3012.60
Hamburger, ekstra kjøtt, med brød, dressing mv, kjøpt254.0016.4016.5013.00
Hamburger, enkel, med brød, dressing mv, kjøpt236.0012.1027.608.20
Hamburger, rå167.0016.600.0011.20
Hamburgerbrød, fint289.006.7049.206.90
Hamburgerrygg, kokt126.0019.000.005.50
Hare, rå113.0021.600.003.00
Hasselnøtter670.0014.106.0063.50
Havre ristet, med frukt, olje, type Crüsli435.007.4066.5014.20
Havregryn Glutenfri365.0013.0061.007.00
Havregryn, lettkokte/store389.0011.4063.107.80
Havrekli361.0012.3054.607.50
Havremakroner, kjøpt414.009.8058.4015.00
Havremel373.0011.7061.707.00
Havreputer, type Havrefras374.0011.1063.006.40
Havrestykker [Hatting]240.0011.0037.003.50
Havål, rå119.0018.000.005.20
Helkornbrød, 20% sammalt mel, kjøpt249.009.1046.002.30
Helmelk66.003.204.603.90
1234

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr

40 mm rhodium-plated steel blasted case with replica uk rhodium-plated steel blasted bracelet. The octagonal case has replica watches visible sand blasting at different watches uk levels and details are in place swiss replica watches.