Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Daddel, tørket301.002.8068.000.20
Danonino drikk (Danone)89.002.8013.701.60
Dansk rugbrød [Hatting]230.006.5033.007.00
Danske fine rundstykker [Hatting]270.008.5047.004.50
Delfiakake508.004.7024.9042.90
Diet Shake - Jordbær (PF)112.0015.0010.801.00
Diet Shake - Sjokolade (PF)125.0015.0013.301.50
Diet Shake - Vanilje (PF)112.0015.0010.801.00
Diet-Pro Advanced (Star)380.0055.0022.005.70
Dip saus, søtsur Barbeque saus96.000.5022.600.40
Donuts med sjokoladeglasur, kjøpt497.006.2033.3037.30
Dressing, majonestype, 15 % fett209.002.5011.5017.00
Dressing, majonestype, 30% fett360.001.0018.1031.50
Dressing, majonestype, 40% fett406.001.0010.5040.00
Dressing, majonestype, 55% fett518.003.904.2054.00
Drue, blå, rå53.000.7011.700.20
Drue, grønn, rå70.000.7016.000.20
Drue, uspesifisert, rå62.000.7013.800.20
Druejuice46.000.3011.100.10
Duo, lys sjokoladeyoghurt og nøttecrisp179.004.0020.908.70
12

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr

40 mm rhodium-plated steel blasted case with replica uk rhodium-plated steel blasted bracelet. The octagonal case has replica watches visible sand blasting at different watches uk levels and details are in place swiss replica watches.