Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Gaffelbiter, hermetisk240.0016.008.0016.00
Gamalost213.0050.001.001.00
Geitemelk, langtidsholdbar60.002.904.603.30
Geitost hvit, av geit- og kumelk338.0026.000.0026.00
Gelé, av pulver, tilberedt78.001.4018.000.00
Geléfrukter, type Seigmenn292.007.6065.500.00
Gjedde, rå80.0018.400.000.70
Gjær, pressgjær66.0011.401.100.40
Gjær, tørrgjær211.0035.603.501.70
Glutenfrie boller, med lettmelk277.003.3048.307.80
Glutenfritt brød, fint, lettmelk215.002.5046.302.00
Glutenfritt brød, fint, vann195.001.4043.501.50
Glutenfritt brød, grovt, lettmelk196.003.2040.301.80
Glutenfritt brød, grovt, vann176.002.2037.101.40
Glutenfritt mel, brød og kakemiks, Toro350.001.0084.001.10
Glutenfritt mel, grovt, Toro338.003.5072.502.50
Glutenfritt mel, lyst, Toro379.002.0085.003.00
Go'Morgen Aprikosyoghurt og müsli150.004.4022.004.90
Go'Morgen Bringebæryoghurt og müsli136.004.4022.003.30
Go'Morgen Jordbæryoghurt og müsli133.004.4022.003.30
12345

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr

40 mm rhodium-plated steel blasted case with replica uk rhodium-plated steel blasted bracelet. The octagonal case has replica watches visible sand blasting at different watches uk levels and details are in place swiss replica watches.