Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Pai, med skinke og ost320.0015.0014.1022.50
Pai, med skinke og ost, fryst, kjøpt284.0011.3015.3019.40
Palmeolje900.000.000.00100.00
Panetter, med kylling og ost209.0014.9010.4011.60
Pannekaker, med helmelk, stekt i hard margarin196.007.8022.708.00
Pannekaker, med lettmelk, stekt i hard margarin178.007.9022.805.90
Pannekaker, med lettmelk, stekt i myk margarin178.007.9022.805.90
Pannekaker, med sk melk, stekt i hard margarin167.007.9022.904.60
Pannekaker, med sk melk, stekt uten fett146.008.2023.501.90
Papaya, rå42.000.508.800.10
Paprika, grønn, kokt20.000.802.700.20
Paprika, grønn, rå21.000.803.300.10
Paprika, gul, rå30.001.104.400.20
Paprika, rød, kokt29.001.104.700.20
Paprika, rød, rå28.001.104.600.20
Paradisepler, rå32.000.405.800.30
Paranøtter699.0014.203.1068.20
Parmesan, ost451.0041.603.7030.00
Pasionsfrukt, rå44.002.605.800.40
Pasta grønn, fersk, kokt139.005.4019.304.20
12345...

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr

40 mm rhodium-plated steel blasted case with replica uk rhodium-plated steel blasted bracelet. The octagonal case has replica watches visible sand blasting at different watches uk levels and details are in place swiss replica watches.