Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Rabarbra, rå16.000.900.700.20
Rapidsalat, norsk, rå11.001.400.300.20
Rapsolje888.000.000.0098.70
Rapsolje, kaldpresset, Odelia900.000.000.00100.00
Raske poteter BBQ marinerte (Denja)100.002.0013.004.00
Raske poteter Tomat & urte marinerte (Denja)100.002.0013.004.00
Ravigotte saus (Idun)361.002.000.000.00
Recovery-Pro351.0040.0044.002.00
Reddik, norsk, rå16.000.702.500.10
Rein, steik, rå114.0023.200.002.40
Reinkjøtt, røkt114.0021.500.003.10
Reinsdyrkaker, hermetisk148.0013.804.808.20
Reinsdyrpølse467.0020.000.0043.00
Reker, i lake, avrent58.0013.200.000.60
Reker, innbakt, forfritert, fryst225.0014.8018.6010.00
Reker, innbakt, forfritert, stekt i soyaolje291.0014.4018.0017.70
Reker, kokt100.0023.300.000.80
Rekesalat (Denja)330.003.006.0033.00
Remulade618.001.104.7066.10
Remulade, lett478.001.2041.3034.10
12345

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr

40 mm rhodium-plated steel blasted case with replica uk rhodium-plated steel blasted bracelet. The octagonal case has replica watches visible sand blasting at different watches uk levels and details are in place swiss replica watches.