Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Edamer, ost351.0027.000.0027.00
Eddik 7%0.000.000.000.00
Egg noodles Durm wheat & Egg (Santa Maria)340.0012.0070.002.00
Egg, eggehvite, rå42.0010.200.400.00
Egg, eggeplomme, rå308.0015.800.2027.10
Egg, fra frittgående høns, kokt141.0012.000.3010.20
Egg, fra frittgående høns, rå141.0012.000.3010.20
Egg, kokt143.0012.400.3010.20
Egg, rå142.0012.400.3010.10
Egg, stekt i myk margarin186.0013.300.3014.60
Egg, stekt i smør186.0013.400.4014.70
Egg, stekt i uspesifisert fett189.0013.300.3014.90
Egg, stekt uten fett155.0014.000.3010.90
Eggedosis200.009.7023.307.50
Eggekrem, vaniljekrem129.007.3012.705.40
Eggerøre, stekt i fett172.0011.300.3014.00
Eggerøre, stekt uten fett132.0011.900.309.20
Ekstra Grove Rundstykker (Vita Hjertego)250.0018.0025.008.00
Ekstra Grovt Brød (Vita Hjertego)230.0015.0029.006.00
Ekstra Grovt Skivet Brød (Vita Hjertego)230.0015.0029.006.00
123

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr

40 mm rhodium-plated steel blasted case with replica uk rhodium-plated steel blasted bracelet. The octagonal case has replica watches visible sand blasting at different watches uk levels and details are in place swiss replica watches.