Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Ingers Lavkarbo brød229.0013.9021.706.70
Ironcore Proteinbar (PF)413.0030.5040.1015.20
Isbergsalat, issalat, norsk, rå12.000.801.500.10
Iskrem med kjeks, sjokolade, nøtter234.003.9025.7012.60
Iskrem med kjeks, syltetøy, sjokolade204.003.2026.909.20
Iskrem, fløte194.003.0023.0010.00
Iskrem, fløte, med ekstra sjokolade360.005.1039.0020.00
Iskrem, fløte, med sjokoladebiter241.003.5028.1012.60
Iskrem, lettis, med mindre sukker og fett110.004.3010.305.70
Iskrem, vegetabilsk fett, margarinis, 10%193.003.3023.109.70
Iskrem, yoghurtis162.003.5029.003.50
Iso Whey Jordbær (Dalblads)373.0090.000.501.00
Iso Whey Sjokolade (Dalblads)373.0090.000.501.00
Istid 3 - Matpakkebrød223.008.1042.302.30
Italiensksalat m/kjøtt (Denja)400.001.006.0041.00
Italiensksalat u/kjøtt (Denja)410.001.006.0041.00

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr

40 mm rhodium-plated steel blasted case with replica uk rhodium-plated steel blasted bracelet. The octagonal case has replica watches visible sand blasting at different watches uk levels and details are in place swiss replica watches.