Næringstabell

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å

BeskrivelseKcalProteinKarbohydratFett
Ingers Lavkarbo brød229.0013.9021.706.70
Ironcore Proteinbar (PF)413.0030.5040.1015.20
Isbergsalat, issalat, norsk, rå12.000.801.500.10
Iskrem med kjeks, sjokolade, nøtter234.003.9025.7012.60
Iskrem med kjeks, syltetøy, sjokolade204.003.2026.909.20
Iskrem, fløte194.003.0023.0010.00
Iskrem, fløte, med ekstra sjokolade360.005.1039.0020.00
Iskrem, fløte, med sjokoladebiter241.003.5028.1012.60
Iskrem, lettis, med mindre sukker og fett110.004.3010.305.70
Iskrem, vegetabilsk fett, margarinis, 10%193.003.3023.109.70
Iskrem, yoghurtis162.003.5029.003.50
Iso Whey Jordbær (Dalblads)373.0090.000.501.00
Iso Whey Sjokolade (Dalblads)373.0090.000.501.00
Istid 3 - Matpakkebrød223.008.1042.302.30
Italiensksalat m/kjøtt (Denja)400.001.006.0041.00
Italiensksalat u/kjøtt (Denja)410.001.006.0041.00

* Kilde: Matvaretabellen 2006
* Tall er beregnet per 100gr